Sipariş ve Destek 0505 472 42 97

Alan Tarama Mersin Dedektör

Alan Tarama Mersin Dedektör
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Mersin dedektör alan tarama  cihazları siz müşterilerimize arazide büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Çıktığınız arazide eğer ki işaret bilginiz yok ise yada işaret tahrip edilmiş ise o zaman alan tarama cihazlarına başvurmanız gerekir.

alan tarama mersin dedektör cihazları siz müşterilerimize arazide büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Çıktığınız arazide eğer ki işaret bilginiz yok ise yada işaret tahrip edilmiş ise o zaman alan tarama cihazlarına başvurmanız gerekir.

Uğur elektronik ürettiği alan tarama çeşitleriyle boşluğun veya metalin alanını daraltma konusunda  son derece donanımlı cihazlardır. Mersin dedektör alan tarama çeşitlerimizle (Atmaca, RA plus, Nova716, UG Euro gold ve Exen V.3) modelleriyle Siz değerli definecilerin hizmetine sunulmaktadır.

Atmaca modeli : Yaklaşık 500 metre alan tarama özelliğine sahip bir cihazdır. Cihazın yapımında kullanılan özel bileşenler sayesinde siz müşterilerimize boşluk ve metal aramada alan daraltmaya yardımcı olmaktadır. (Atmaca modelimiz frekans desteği olmayan  alan tarama modelidir.)

RA PLUS modeli : Yaklaşık 500 metre alan tarama özelliğine sahip Frekans sistemiyle çalışan altın ve boşluk  ayrımını yapabilen bunların dışındaki metalleri ve minarelleri eleyebilen  bir alan tarama modelimizdir. Çift kişilik kullanım için üretilmiştir.

 

alan tarama mersin dedektör

 

Nova716 modeli: Yaklaşık 750 metre alanı tarama özelliği ve  3 ayrı arama moduna sahip  (Altın,Gümüş,Boşluk ) frekans destekli  modelimizdir. Tasarımı  çift ve tek kişilik olarak üretilmiştir.

UG Eoru Gold modeli:  1000 metre alanı tarama özelliği ve3 ayrı arama moduna sahip (Altın,Gümüş,Boşluk) frekans destekli modelimizdir. Tespit edilen yerin derinlik ölçüsünü  hesaplamaya yardımcı olmaktadır. Tasarımı çift kişilik ve tek kişilik olarak üretilmiştir.

Exen V.3 modeli:  1500 metre alanı tarama özelliği ve 4 ayrı arama moduna sahip (Altın,Gümüş,Boşluk,Su) frekans destekli modelimizdir.Tespit edilen yerin derinlik ölçüsünü hesaplamaya yardımcı olmaktadır.Tasarımı çift kişilik ve tek kişilik olarak üretilmiştir.

Üretmiş olduğumuz tüm cihazlar belirli bir frekansa göre tasarlanmıştır. Bulunduğunuz ortamda ne aramak isterseniz ona göre frekans dalgası yayarak hedefe yönelmenizi sağlar.Alan tarama mersin konusunda uzmanlaşmış eğitimciler tarafından siz müşterilerimizi eğiterek cihazlarımızı doğru bir şekilde kullanmanızı sağlamaktayız. Gerek satış ofisimizde gerekse arazi eğitim alanımızda birebir cihazlarımızın hem tanıtımını ve eğitimini vermekteyiz.

Alan tarama mersin cihazlarımızın tüm modellerini mağazamızda kiralama yöntemiyle de siz müşterilerimiz faydalanabilirsiniz.

Mersin Uğur Elektronik İletişim Adresi:

Adres:Pirireis mah. Silifke cad.No:202/B Yenişehir /Mersin
Tel:0324 325 88 80
Gsm: 0 505 472 42 97

Piri Reis Mah. Silifke Cad. No:202/B 1.Okay Apt. Yenişehir Mersin

0505 472 42 97
info@mersindedektor.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.